Pristatymas

Pristatymas per LP Express kurjerių tarnybą.  2.99eur.

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekės bus pristatytos LP Express kurjeriu tiesiai Jums į namus, ofisą ar darbovietę. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris suderins, Jums patogų prekių pristatymo laiką.

SVARBU!  Pasirinkus šį pristatymo būdą, prašome, atsakingai ir tiksliai nurodyti adresą, bei kontaktinius duomenis, kuriais kurjeris su Jumis susisieks ir pristatys prekes.

 

Pristatymas į LP Express paštomatą.  2.99eur.

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekes galėsite atsiimti Jums patogiu laiku, o taip pat už prekių pristatymą mokėti reikės mažiau. Savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP Express paštomato. Prekių užsakymo metu, Jums tereikia pasirinkti artimiausią LP Express paštomatą. Gavus siuntinį į Jūsų pasirinktą paštomatą, gausite SMS pranešimą, kuriame bus nurodytas PIN kodas. Jį suvedę terminale galėsite atsiimti savo siuntinį.

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu, bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija

 

NEMOKAMAS pristatymas į BASIC EDITIONS parduotuvę: Klaipėda, Taikos pr, 61, AKROPOLIS

Pasirinkus šį pristatymo būdą, Jūsų užsakytos prekės, bus pristatytos į  parduotuvę. Kai prekės bus paruoštos atsiėmimui, su Jumis bus susisiekta užsakyme nurodytu tel. numeriu.

Start typing and press Enter to search

Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.